Apie mane

Sveiki, esu Edgaras Miliauskas, baigęs Full stack development kursus, o taip pat dirbantis mokytoju  šešerius metus. Tad noriu pasidalinti savo žiniomis su jaunąją karta, mano programavimo būrelis leis jiems suprasti ir mėgautis internetinių svetainių, žaidimų kūrimu ir t.t.

Manau, kad žinias reikia nuolatos tobulinti, gilinti supratimą ir visų pirma pasistatyti tvirtą pagrindą, o tuomet programuoti, ir dar kartą programuoti.

Būtent tai ir siūlo šis programavimo būrelis!

programavimo būrelis

Programavimo būrelis - Mano misija

Pradėjęs užsiėmimus tik su didelėmis vaikų grupėmis, iškart pastebėjau, kad programavimo būrelis vaikams nėra įkandamas vienodu tempu. Vieni perpranta užduotis greičiau, o kitiems reikia daugiau laiko. Visi vaikai yra gabūs ir talentingi, tačiau nėra vieno teisingo mokymo būdo, todėl nusprendžiau mokyti vaikus individualiai, stebint jų stiprybes, analizuojant gebėjimus ir padedant suprasti, kad progravimas gali būti smagus ir linksmas užsiėmimas, kuris ateityje gali tapti ir pragyvenimo šaltiniu.

Programavimo būrelis - Mano vizija

Programavimas – ateities kalba, mano nuomone, ne tik pravartu, bet ir būtina suprasti, bent jau pagrindus. Mano vizija labai aiški ir paprasta.

Susipažink, išmok ir panaudok.

Programavimo būrelis vyksta nuotoliniu būdu.

Bendraukime

Contact Form Demo (#3)