Programavimas vaikams: TRumpai apie programą

Programavimas vaikams – yra aukšto lygio blokais pagrįsta vaizdinis programavimas. Scratch kalba ir svetainė yra pirmiausia skirta vaikams kaip mokymo priemonė, skirta 6–16 metų amžiaus auditorijai.

Svetainės naudotojai, vadinami „Scratchers“, svetainėje gali kurti projektus naudodami bloko tipo sąsają. Projektus galima eksportuoti į atskirus HTML5, Android programėles, Bundle (macOS) ir EXE failus naudojant išorinius įrankius. Programavimas vaikams, tai puikus būdas supažindinti jaunąją kartą su programavimo teikiamais malonumais. 

Programavimas vaikams leis jaunąjam programuotojui lengvai išreikšti save ir tuo pačiu susipažinti su programavimu. Programa nėra įpareigojanti, todėl atsižvelgiant į vaiko poreikius pritaikoma ir mokymų medžiaga. Jei vaikas labiau nori kurti animacijas fokusuojamasi į tai, jei žaidimus, programa taip pat pakreipiama ta linkme. 

Programavimo būrelis Programavimas vaikams

Scratch

Programavimas vaikams

Scratch“ yra aukšto lygio blokais pagrįsta vaizdinio programavimo kalba ir svetainė, skirta pirmiausia vaikams, kaip mokomoji programavimo priemonė, skirta 6–16 metų tikslinei auditorijai. Programavimas vaikams, tai puikus būdas susipažinti su scratch.

Svetainės vartotojai, vadinami Scratchers, gali kurti projektus svetainėje naudodami bloko tipo sąsają. Projektus galima eksportuoti į HTML, JavaScript, Android programėles naudojant išorinius įrankius.

 

Bendraukime

Contact Form Demo (#3)