Žaidimų kūrimo būrelis: TRumpai

Žaidimų kūrimo būrelis: vaizdo žaidimų kūrimas (arba gamedevelopment) yra žaidimo kūrimo procesas. Žaidimus kuria visi – nuo vieno žmogaus iki tarptautinės komandos, išsibarsčiusios visame pasaulyje. Šiame žaidimų kūrimo būrelyje ir mokysimės kurti žaidimus, kaip nepriklausomi kūrėjai. Naudosime tik nemokamus resursus ir projektus darysime tokio dydžio, kad būtų įmanoma juos pabaigti.

Žaidimų kūrimo būrelis, tai nepakartojama patirtis jūsų vaikui. Būrelio metu, vaikai gali patys sukurti savo žaidimus, jais dalintis ir net gi tarpusavyje rungtyniauti, kas pasieks geresnį rezultatą.

Tačiau, žaidimų kūrimo būrelis nėra tik žaidimai. Vaikai turi mokytis programuoti, to pasekoje lavinamas jų loginis mąstymas, bei matematikos žinios. Taip pat, vaikai mokosi sklandžiai generuoti mintis ir stipriai lavina vaizduotę. 

Programavimo būrelis Žaidimų kūrimo būrelis

Unity

Žaidimų kūrimo būrelis

Unity yra daugeplatformis žaidimų variklis, kurį sukūrė Unity Technologies. Pirmą kartą paskelbtas ir išleistas 2005 m. birželio mėn. Apple Worldwide Developers Conference metu kaip Mac OS X žaidimų variklis. Unity ypač populiarus kuriant „iOS“ ir „Android“ žaidimus mobiliesiems. Priežastis labai paprasta, lengva naudoti pradedantiesiems kūrėjams ir yra vienas populeriausių įrankių kuriant nepriklausomus žaidimus. Žaidimų kūrimo būrelis naudoja tik nemokamas programas, todėl šis įrankis yra tobulas variantas. 

Unity gali būti naudojamas kuriant trimačius (3D) ir dvimačius (2D) žaidimus, taip pat interaktyvias simuliacijas ir viską ką tik galite sugalvoti. Ši programa buvo pritaikytas ne tik vaizdo žaidimų pramonėje, tačiau ir filmų, automobilių, architektūros, inžinerijos, statybos, net gi Jungtinių Valstijų ginkluotosiose pajėgose.

Visual studio code

Internetinių svetainių kūrimas Žaidimų kūrimo būrelis

Visual Studio Code“, taip pat paprastai vadinamas VS code, yra „Microsoft“ su „Electron Framework“ sukurta kodo redagavimo programa, skirta „Windows“, „Linux“ ir „MacOS“. Didžiausias šios programos privalumas yra tas, kad ji yra visiškai nemokama. Žaidimų kūrimo būrelis naudoja tik nemokamas programas, todėl šis įrankis yra tobulas variantas. 

„Stack Overflow 2023“ kūrėjų apklausoje „Visual Studio Code“ buvo įvertintas kaip populiariausias kūrėjo aplinkos įrankis tarp 86 544 dalyvių, iš jų 73,71 % pranešė, kad naudojasi šiuo įrankiu. Naudojimas išaugo  tarp besimokančių koduoti, palyginus su besinaudojančiais darbo vietoje (78 % ir 74 %).

Bendraukime

Contact Form Demo (#3)