WordPress svetainių kūrimas
WordPress svetainių kūrimas – tai darbas atvirojo kodo turinio valdymo sistema (TVS). Paprastai tariant, svetainę galima kurti nemokant programavimo kalbų. žinoma, viskas priklauso nuo to kokią interneto svetainę norite sukurti, pradedant nuo paprasto puslapio kuriame yra tik tekstas iki sudėtingų žiniatinklio programų, elektroninių parduotuvių ir socialinių tinklų paslaugų.
WordPress svetainių kūrimas, su kuo dažniausia susiduria svetainių kūrėjai: žiniatinklio inžineriją, žiniatinklio dizainą, žiniatinklio turinio kūrimą, ryšį su klientais, kliento / serverio pusės scenarijus, žiniatinklio serverio ir tinklo saugos konfigūraciją ir el. prekybos kūrimą.
WordPress svetainių kūrimas paprastai reiškia šiuos aspektus: žymėjimo ir kodavimo rašymą, dizaino kūrimą. Svetainės kūrimui gali būti naudojamos turinio valdymo sistemos (TVS), kad turinio keitimas būtų lengvesnis ir prieinamas.
Elementor
Elementor yra populiarus „WordPress“ įskiepis, skirtas vizualiam tinklalapių kūrimui. Jis leidžia vartotojams kurti ir redaguoti „WordPress“ svetainės puslapius naudodamasis patogia ir galinga „drag-and-drop“ (vilk ir paleisk) sąsaja. Tai reiškia, kad puslapius galima kurti tiesiog perkelinėjant elementus į norimas vietas, be jokio poreikio rašyti kodą.
Pagrindinės Elementor savybės:
- Vilkimo ir paleidimo sąsaja. (drag and drop)
- Išankstiniai šablonai.
- Visapusiškas pritaikymas.
- Responsyvus dizainas.
Svetainės patalpinimas "Hostingas"
Hostingas (arba žiniatinklio talpinimas) yra paslauga, kuri suteikia vietą internete jūsų svetainės failams ir duomenims, kad jie būtų prieinami visiems interneto vartotojams. Paprastai šią paslaugą teikia specializuotos įmonės, kurios valdo serverius, prijungtus prie interneto, ir užtikrina, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama 24/7.
Hostingas yra būtina paslauga, kad jūsų svetainė būtų prieinama internete. Tai yra pagrindas, ant kurio veikia jūsų svetainė, ir tinkamo hostingo pasirinkimas gali labai paveikti jūsų svetainės veikimą, saugumą ir lankytojų patirtį.
HTML
HyperText Markup Language – HTML yra žymėjimo kalba, kurią žiniatinklio naršyklės naudoja tekstui, vaizdams ir kitai medžiagai interpretuoti ir sudaryti į vaizdinius arba garsinius tinklalapius. Numatytosios kiekvieno HTML žymėjimo elemento charakteristikos apibrėžiamos naršyklėje ir šias charakteristikas galima pakeisti arba patobulinti tinklalapio kūrėjui papildomai naudojant CSS.
Žiniatinklio naršyklės gauna HTML dokumentus iš žiniatinklio serverio arba iš vietinės saugyklos ir pateikia dokumentus į daugialypės terpės tinklalapius. HTML semantiškai aprašo tinklalapio struktūrą ir iš pradžių įtraukė dokumento išvaizdos užuominas.
CSS
Cascading Style Sheets (CSS) yra stiliaus lapų kalba, naudojama dokumento, parašyto žymėjimo kalba, pvz., HTML apipavidalinimui. CSS yra kertinė pasaulinio žiniatinklio technologija kartu su HTML ir JavaScript.
Cascading Style Sheets (CSS) yra stiliaus lapų kalba, naudojama dokumento, parašyto žymėjimo kalba, pvz., HTML apipavidalinimui. CSS yra kertinė pasaulinio žiniatinklio technologija kartu su HTML ir JavaScript.